Grote opkomst en interactie tijdens brancheoverleg infra
VanMeijel is al bijna 40 jaar actief als expert binnen de infrabranche. We vinden we het principe ‘voor en door de branche’ erg belangrijk. Om dit principe in de praktijk te brengen, zoeken we actief de verbinding met de markt. Dit doen we onder andere door het organiseren van klankbordgroepen, studio’s en brancheoverleggen.
In dat kader heeft op 8 oktober alweer het vierde brancheoverleg plaatsgevonden, waaraan een ruime groep van 25 infraspecialisten die werken met Metacom deelnam. Tijdens het overleg geven wij de aanwezigen een update over wat er speelt, en bieden we de specialisten uit de branche de ruimte om kennis en ervaringen met elkaar uit te wisselen.
Tijdens het overleg gaf Theo van Meijel onder andere een update van de roadmap en werd de overgang naar BizzStream Aero toegelicht. Hierbij werden niet alleen de voordelen maar ook de mogelijke scenario’s rondom deze overgang besproken. Daarnaast deelde Areke van Ommeren van Van Doorn haar ervaringen met het overgangsproces naar BizzStream Aero, wat zorgde voor een open en informatief gesprek.
Het succes van het overleg ligt in de bereidheid van de deelnemers om openlijk hun kennis en ervaringen te delen. Niet alleen tijdens de formele sessies, maar ook tijdens de lunch, koffiebreaks en de afsluitende borrel. Daar worden waardevolle ideeën uitgewisseld over Metacom en andere relevante onderwerpen.
Met de al aangedragen thema’s voor het volgende overleg, dat gepland staat op 8 april 2026, zijn we wederom verzekerd van een boeiend en informatief programma.
Meer weten over de brancheoverleggen?
Recente artikelen
Alle artikelen