Wil je zelf leren modelleren in BizzStream Aero? Een formulier maken of een volledig proces opzetten? Meld je dan aan voor de workshop 'Zelf modelleren in BizzStream Aero'. 

Na het succes van de workshops 'Zelf modelleren in BizzStream Aero' in het voorjaar, organiseren we op donderdag 5 november een nieuwe workshop waarin je zelf leert modelleren in BizzStream Aero. Super handig om voortaan zelf een formulier aan te kunnen maken of bijvoorbeeld een volledig proces op te zetten. Tijdens de workshop duiken we volledig in de techniek. 

Verplichte e-learning vooraf

Om tijdens de workshop snel aan de slag te kunnen, is specifieke basiskennis nodig. Daarom hebben we een verplichte 
e-learning 'Modelleren in BizzStream Aero' ontwikkeld die je voorafgaand aan de workshop moet volgen. Deze e-learning neemt zo’n 1,5 uur in beslag. Pas na afronding van de e-learning kun je definitief deelnemen aan de workshop.

Na aanmelding ontvang je meer info over de e-learning.

Wanneer: donderdag 5 november
Tijd: van 09:00 tot 16:00 uur 
Waar: Duit 8, 8305 BB Emmeloord

Aanmelden workshop

Blijf op de hoogte

via onze nieuwsbrief